goSupermodel
poniedziałek, 19 września 2011
Konkurs na goSupermodel...jeśli...!
Jeśli nikt się nie zgłosi lub zgłosi się nieliczna część osób konkurs zostanie anulowany, a
pieniądze zostaną przeznaczone na inne cele.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz