środa, 14 września 2011

konkurs na goSupermodel!

Edit: Zgłaszać się można już teraz!!!
Ale bez zaskoczeniu już mówię, że konkurs odbędzie się po 20wrzesnia nie przed tak dokładnie jeszcze nie wiem, ale 3 dni przed, uprzedzę was byście mogli się przygotować lub ewentualnie nazbierać goMoney na swój strój.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz