środa, 14 września 2011

konkurs na goSupermodel!

konkurs w grze goSupemodel.pl

A więc tak, gram również w gre goSupermodel i urzadzam tam konkurs na najladniejsze stylizacje modeli.
Do wygrania są cenne nagrody:
3msc do wyboru:




2msc:
1msc:
Kolory można wybierac takie jak sa pod ilustarcjami.
Myślę że warto skorzystać bo łączna pula to aż 217 goMoney.
Zgłaszać się można od 20.09.12 a koncowy termin zglaszania sie zostanie ogloszony potem.
Aby się zglosic nalezy:
Zaprosić mnie do przyjaciół 
napisać w widomości lub pod tym postem w komentarzu zgłaszam się 
i podać swój login na goSupermodel.
Potem zostanie ogłoszone gdzie i kiedy konkurs się odbędzie.
Mój login na goSupermodel to:
saycolour
Konkurs sponsorują: saycolour i anible

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz