konkurs w grze goSupemodel.pl
A więc tak, gram również w gre goSupermodel i urzadzam tam konkurs na najladniejsze stylizacje modeli.
Do wygrania są cenne nagrody:
3msc do wyboru: 1msc:
Kolory można wybierac takie jak sa pod ilustarcjami.
Myślę że warto skorzystać bo łączna pula to aż 217 goMoney.
Zgłaszać się można od 20.09.12 a koncowy termin zglaszania sie zostanie ogloszony potem.
Aby się zglosic nalezy:
Zaprosić mnie do przyjaciół
napisać w widomości lub pod tym postem w komentarzu zgłaszam się
i podać swój login na goSupermodel.
Potem zostanie ogłoszone gdzie i kiedy konkurs się odbędzie.
Mój login na goSupermodel to:
saycolour
Konkurs sponsorują: saycolour i anible






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz