goSupermodel
sobota, 5 listopada 2011
niedziela, 25 września 2011
Konkurs The End!
Niestety konkurs zakończył się bez wygranych, nikt się nie zgłosił a nagrody drogie były prawie za darmo trzeba było tylko wygrać, a niespodzianką były nagrody pocieszenia dla 10 wylosowanych.
Cóż wasza strata.
Cóż wasza strata.
poniedziałek, 19 września 2011
Konkurs na goSupermodel...jeśli...!
Jeśli nikt się nie zgłosi lub zgłosi się nieliczna część osób konkurs zostanie anulowany, a
pieniądze zostaną przeznaczone na inne cele.
środa, 14 września 2011
konkurs na goSupermodel!
Edit: Zgłaszać się można już teraz!!!
Ale bez zaskoczeniu już mówię, że konkurs odbędzie się po 20wrzesnia nie przed tak dokładnie jeszcze nie wiem, ale 3 dni przed, uprzedzę was byście mogli się przygotować lub ewentualnie nazbierać goMoney na swój strój.
konkurs na goSupermodel!
konkurs w grze goSupemodel.pl
A więc tak, gram również w gre goSupermodel i urzadzam tam konkurs na najladniejsze stylizacje modeli.
Do wygrania są cenne nagrody:
3msc do wyboru: 1msc:
Kolory można wybierac takie jak sa pod ilustarcjami.
Myślę że warto skorzystać bo łączna pula to aż 217 goMoney.
Zgłaszać się można od 20.09.12 a koncowy termin zglaszania sie zostanie ogloszony potem.
Aby się zglosic nalezy:
Zaprosić mnie do przyjaciół
napisać w widomości lub pod tym postem w komentarzu zgłaszam się
i podać swój login na goSupermodel.
Potem zostanie ogłoszone gdzie i kiedy konkurs się odbędzie.
Mój login na goSupermodel to:
saycolour
Konkurs sponsorują: saycolour i anible
Subskrybuj:
Posty (Atom)







