goSupermodel
niedziela, 25 września 2011
Konkurs The End!
Niestety konkurs zakończył się bez wygranych, nikt się nie zgłosił a nagrody drogie były prawie za darmo trzeba było tylko wygrać, a niespodzianką były nagrody pocieszenia dla 10 wylosowanych.
Cóż wasza strata.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz